úvod                 nabídka                  astrologie                 tarot                  kontakt                  články                  odkazy                 self věštba

zimní slunovrat 2015
horoskop Slunovratu je horoskopem na půl roku do slunovratu letního.

Pro polohu počítanou na Prahu mají silné umístění karmické uzly. Vzestupný lunární uzel, kterému je přisuzován cíl vývoje – směřování se nalézá na citlivém bodu pro vůdčí osobnosti, věci, jenž pokládáme za nadřazené, jsou nad námi, věci kterými jsme známí ostatním.

Sestupný lunární uzel je tedy naproti, vstup z minulého období, nalézá se na citlivém bodu pro domov, domácí záležitosti.

Zřejmě se tedy počátkem období bude řešit domácí situace a postupně během tohoto půl roku budedeme spět k tomu, jaký význam máme pro ostatní, jaká je naše společenská úloha v širším společenství.

Jinými slovy, až dořešíme věci uvnitř – doma, přejdeme k tomu jak vypadáme z venku.

Pravděpodobně nás čeká proměna vlastní sebehodnoty a nedá se říct, že by to bylo dobrovolné rozhodnutí.

Lze tu spatřit situaci, „kdy se domů dobýváme zvenčí“.

 Zřejmě jedny z nejdůležitějších událostí u nás se budou týkat zdravotnictví a sociálního systému.

Během roku 2016 budou v disharmonickém aspektu Saturn s Neptunem, zejména 18.6. a 10.9. kdy bychom si měli dávat pozor na vodu a vzduch.

Tyto aspekty však mohou přinést „nepohodlí“ v mnoha směrech – psychika, víra, společenská identita, vnímání reality.

Rok 2016 je pod vládou Marse, měli bychom mít odvahu přijímat výzvy a překonávat překážky.

V minulosti byly pod vládou Marsu tytoto roky: 2009, 2002,1995,1988, 1981, 1974, 1967, 1960.

 

astrologie - tarot,                        vypracování horoskopů,                 Milan Fošnár 737 278 946,                     www.astro-tarot.cz                    mail: fosnar@astro-tarot.cz,                         Praha    ©  2003