úvod                 nabídka                  astrologie                 tarot                  kontakt                  články                  odkazy                 self věštba


zimní slunovrat 2014
22.12.2014 00:03 Praha

V astrologii jsou okamžiky slunovratů, novoluní, úplňků a vstupu planet do různých znamení považovány za události, v kterých se zobrazuje ráz dění v tom kterém období.
Letos 22.12. nastává Slunovrat o kterém bude i novoluní.

Horoskop ukazuje i další postavení jež činí tento okamžik vzácnějším. K novoluní dojde na nultém stupni znamení Kozoroha, což se dá vyložit, že jsme v bodu zlomu nebo li na začátku něčeho významnějšího. Následující půl rok bude pro nás na různých úrovních vstupem do nové etapy.

Slunovrat nastává ve stejném okamžiku pro celou Zeměkouli, ale horoskop počítaný na Prahu má oproti jiným místům další výsadu.

Hlavní osy budou rovněž na nultých stupních a v kardinálních znameních. To už je poněkud více náhod, či spíše ukazatelů na nový stav věcí a jak se zdá mohl by vycházet právě z Prahy.

Na začátku týdne, v pondělí, pod vibrací silného čísla 5, které ladí s vládnoucí planetou následujícího roku 2015, s Jupiterem.

Kdyby byl horoskop Slunovratu narozeninovým horoskopem mého klienta,
Řekl bych mu asi následující slova:

„Ve vlastním zázemí je vám poněkud těsno, sousedé vám sem zasahují silným stupňujícím se tlakem, který nezastavíte ústupky.Svůj prostor jste nechal příliš otevřený a nechráněný. To se v nasávající době může obrátit proti vám.
Doma byste si za chvilku připadal jak na návštěvě.
Karma vás zřejmě letos donutí více myslet sám na sebe abyste mohl vůbec dál existovat, bude nutné stát se i sobcem a zavřít otevřené dveře.“

Doslov.
Shlédl jsem horoskopy minulých sto zimních a sto letních slunovratů počítaných pro Prahu.Ačkoliv horoskop tohoto Slunovratu vypadá velmi radikálně a silně, nastalo v minulosti několik podobně silných postavení v letech, kdy není veřejně o důležitých okamžicích nic známo( s výjimkou dvou světových válek, listopadu 89 a rozdělení federace 93). Je otázkou, zda se skutečně nic nestalo a nebo se takové události podařilo odvrátit a bylo o nich pomlčeno.

 

astrologie - tarot,                        vypracování horoskopů,                 Milan Fošnár 737 278 946,                     www.astro-tarot.cz                    mail: fosnar@astro-tarot.cz,                         Praha    ©  2003